Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com
  • Украинский
  • Russian (CIS)
  • English (United Kingdom)

Наші клієнти

Компанія "Безпечні системи" цінує кожного Клієнта і прислухається до всіх побажань та зауважень, які стосуються співпраці. Саме тому для нас дуже важливо отримувати від своїх Замовників зворотній зв'язок. Кожен відгук для нас - це не просто подяка, а й визнання діяльності всієї нашої команди. З відгуками наших Клієнтів Ви можете ознайомитися, пройшовши за посиланням.

ІДК «Будхаус Груп»

Компанія «Будхаус Груп» - це молода інвестиційно-девелоперська компанія, що активно розвивається у даному напрямку. Основним видом діяльності «Будхаус Груп» є будівництво та повне управління об'єктами нерухомості на території України, а також залучення інвестицій у перспективні будівельні проекти.

Будівельна компанія «АКМЕбуд»

Будівельна компанія «АКМЕбуд» працює на будівельному ринку України з липня 1999 року.

Компанія "АКМЕбуд" виконує повний цикл будівництва об'єктів промислового та комерційного призначення будь-якої складності.

Комунальне підприємство "Житлоінвестбуд-УКБ"

Комунальне підприємство "Житлоінвестбуд-УКБ" є структурним підрозділом Головного управління житлового забезпечення Київської міськдержадміністрації. За обсягами споруджуваного житла, нежитлових приміщень та автопаркінгів, підприємство входить до трійки найбільших забудовників столиці. За роки діяльності "Житлоінвестбуд-УКБ" вдалося реалізувати значну кількість проектів у кожному районі столиці.

Будівельна компанія Geos

Будівельна компанія Geos працює на українському ринку з 2004 року. Більше десяти років компанія займається реалізацією найрізноманітніших проектів у сферах житлового, комерційного та промислового будівництва. Geos - це будівельна компанія з репутацією надійного забудовника, високопрофесійною командою і обширним конкурентоспроможним портфелем інструментів та рішень.

Американська продовольча компанія «Cargill»

Cargill веде свою діяльність в Україні вже більше 20 років. На підприємствах Cargill в Донецьку, Каховці, Куцівці, Брагинівці, Балаклії, Костянтинівці, Користівцях, Хащуватому та в київському офісі працює понад 600 співробітників – професіоналів своєї справи.

Агропромислова компанія «Миронівський хлібопродукт»

ВАТ «Миронівський хлібопродукт» - один з лідерів серед агропромислових компаній України. Основною діяльністю групи, заснованої в 1998 році, є розведення птиці, а також виробництво і продаж продуктів з м'яса курки - переважно під маркою «Наша Ряба».

Агропромислова компанія «Дельта Вілмар СНД»

Компанія «Дельта Вілмар СНД» здійснює свою діяльність на ринку харчової промисловості з 2006 року, і за цей час встигла себе зарекомендувати як стабільний, відповідальний і надійний партнер.