Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com
  • Украинский
  • Russian (CIS)
  • English (United Kingdom)

Аудит з охорони праці

Аудит з охорони праці являє собою незалежну оцінку стану системи охорони праці підприємства, яка проводиться експертною організацією. Аудит дозволяє достовірно визначити й запобігти небезпечним факторам робочих процесів, виявити існуючі порушення в системі охорони праці (ОП), розробити рекомендації щодо усунення знайдених невідповідностей, а також проаналізувати відповідність документації з охорони праці до законодавства України.

Аудит проводиться кваліфікованими фахівцями, які мають досвід роботи в органах держнаглядохоронпраці і великих виробничих підприємств та включає наступні пункти:

1. Робота з персоналом

На Вашому підприємстві наші експерти проаналізують правильність складання і ведення документації з охорони праці, реальні знання Ваших співробітників, перевірять наявність і правильність ведення необхідних журналів, а також виконання персоналом запропонованих норм і правил у сфері ВІД.

2. Обстеження підприємства

Даний етап роботи передбачає проведення повного технічного аналізу стану охорони праці підприємства  та документації на обладнання і механізми, наявність всіх необхідних інструкцій та відповідного навчання у персоналу, який його експлуатує і обслуговує.

При обстеженні підприємства також вивчається наявність всіх необхідних документів для правильного функціонування системи ВІД підприємства, наказів і положень та відповідність їх чинному Законодавству з охорони праці.

3. Юридичний та технічний супровід результатів перевірок в інспекційних державних органах

Замовивши аудит з охорони праці у нас, Ви отримаєте детальний звіт про виявлені порушення та варіанти рішень щодо їх усунення. При цьому ми готові супроводжувати узгоджені із Замовником технічні рішення в державних інспекційних органах.