Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com
  • Украинский
  • Russian (CIS)
  • English (United Kingdom)

Пожежний аудит

Пожежний аудит являє собою незалежну оцінку пожежного ризику, яка проводиться експертною організацією. Він дозволяє достовірно визначити, наскільки приміщення є безпечними з погляду пожежної безпеки.

Аудит проводиться кваліфікованими фахівцями, які мають досвід роботи в органах держпожнагляду, і включає наступні пункти:

1. Робота з персоналом

Наші експерти проаналізують вірність складання і ведення документації з пожежної безпеки на Вашому підприємстві, оцінять реальні знання Ваших співробітників, перевірять наявність та термін дії необхідних документів по спеціальному навчанню відповідальних осіб.

2. Обстеження підприємства

Даний етап роботи передбачає проведення повного технічного аналізу протипожежного стану підприємства, а також проектно-технічної документації на будівлі, споруди та встановлене обладнання.

При обстеженні підприємства також  перевіряється відповідність діючим нормам і правилам з пожежної безпеки на об'єкті:

- архітектурно-планувальних рішень (наявність і правильність розміщення евакуаційних виходів, протипожежних перешкод та ін.);

- інженерно-технічних рішень (стану протипожежних систем, засобів пожежогасіння та ін.);

- адміністративних рішень (наявність і правильність складання наказів, журналів, інструкцій, розміщення інформаційних покажчиків, планів евакуації, розташування протипожежних засобів та ін.).

3. Аналіз стану технічних засобів протипожежної безпеки

На цьому етапі роботи експерти проведуть повну перевірку технічного стану протипожежних систем, а також перевірять наявність і правильність ведення журналів з ​​технічного обслуговування. Крім цього, буде проведена інспекція щодо вірності складання інструкцій і функціональних обов'язків людей, які відповідають за експлуатацію протипожежних систем.

4. Юридичний та технічний супровід результатів перевірок в інспекційних державних органах та судах

Замовивши аудит з протипожежної безпеки у нас, Ви отримаєте детальний звіт про виявлені порушення та варіанти рішень щодо їх усунення. При цьому ми готові супроводжувати узгоджені із Замовником технічні рішення в державних інспекційних органах та судах.