Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com
  • Украинский
  • Russian (CIS)
  • English (United Kingdom)

Про компанію

Компанія «Безпечні Системи» має багаторічний досвід створення систем технічної безпеки будь-якого рівня складності. На ринку з 2007 року займається наданням високоякісних послуг з комплексного впровадження та підтримки технічних систем безпеки будівель, великих об'єктів і споруд. Компанія комплексно підходить до забезпечення безпеки, збереження документації і майна.

Основним напрямком діяльності є роботи з проектування, установки і обслуговування всього спектру протипожежних систем і систем технічної безпеки.

Впровадження технічних систем безпеки обумовлено часом. У всіх сферах велику частину роботи бере на себе техніка. При правильному застосуванні вона дозволяє істотно скоротити ризики, пов'язані з людським фактором. Правильно запроектована, змонтована і своєчасно перевірена система безпеки здатна запобігати пожежам, затопленням, несанкціонованому проникненню та ін.

Фахівці нашої компанії проведуть консультації для отримання наступної дозвільної документації:

1. Супровід проходження проекту будівництва стадії «П» (всіх розділів) в органах державного пожежного нагляду

2. Супровід отримання експертного висновку проекту будівництва стадії «П» (всіх розділів) в органах державного пожежного нагляду;

3. Супровід підписання комплексного Акту введення в експлуатацію з боку органів державного пожежного нагляду.

Завдяки високій кваліфікації наші фахівці можуть працювати з обладнанням будь-якого рівня складності і приймати комплексні рішення в області безпеки! Досвід роботи кожного співробітника набувався в передових компаніях України, які працюють у даному напрямку і становить не менше 5-ти років. Високий професіоналізм досягнуто завдяки великій кількості побудованих і реалізованих ними проектів різної складності. Величезне бажання робити високоякісний продукт і наполеглива праця роблять нашу компанію однією із самих затребуваних в Україні.

У числі реалізованих нами проектів:

1. торгово-розважальні центри;

2. адміністративно-офісні центри;

3. житлові будинки;

4. готелі;

5. промислові підприємства

Компанія "Безпечні системи" гарантує індивідуальний підхід до кожного Клієнта, високий рівень якості, безпеку і комфорт!