Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com
  • Украинский
  • Russian (CIS)
  • English (United Kingdom)

Інші інженерні системи

Cистеми телефонізації

Телефонізація офісних і виробничих приміщень включає в себе створення надійної і стабільної телекомунікаційної системи з унікальними функціональними можливостями для передачі мовної та іншої інформації всередині приміщень (міні-АТС) та за їх межами (підключення до міських телефонних мереж або до операторів альтернативного зв'язку).

Системи радіофікації

Радіофікація являє собою особливу систему звукового мовлення, в якій звук від передавача, за допомогою стаціонарних дротових мереж, передається величезному числу абонентів. Звуковий сигнал (мова або музика) через станцію міжміського телефонного зв'язку надходить на центральну підсилювальну станцію.

Важливі переваги радіофікації - висока надійність, відмінна якість радіопередачі, можливість експлуатації при відсутності електроенергії в будівлях, простота у використанні й обслуговуванні.

За допомогою радіофікації можна передавати новини, радіопередачі, спеціальні інформаційні повідомлення, сигнали тривоги та раннього попередження. Для радіофікації в основному застосовуються провідні мережі повітряного типу. У виняткових випадках використовують підземні кабелі.

Системи абонентського телебачення

Система кабельного телебачення включає в себе комплекс технічних засобів для прийому, обробки та розподілу телевізійних сигналів. Станція кабельного телебачення отримує від супутника або наземної передавальної станції сигнали центральних і місцевих телевізійних студій або супутникових програм. Посилений телевізійний сигнал подається в кабельну магістраль. Для розповсюдження телевізійних сигналів до абонента за системою кабельного телебачення застосовуються спеціальні кабелі: коаксіальні чи оптоволоконні.

Системи озвучування

Сьогодні у всіх закладах громадського користування, чи то торговельні або розважальні центри, чи то вокзали або аеропорти, великі виробничі організації або фірми з надання послуг, системи озвучування є обов'язково атрибутикою.

Пристосовані під трансляцію музичних творів або голосових роликів, аудіо реклами або оголошень важливої для відвідувачів інформації, системи звукової передачі інформації відіграють важливу роль у заповненні аудіопростору, рятують від тиші, дозволяють передавати будь-яку важливу інформацію, яку потрібно довести до відома відвідувача.

Системи конференц зв'язку

Система конференц-зв’язку – це вид корпоративних комунікацій, який найактивніше розвивається у даній сфері. Сучасні технології, застосовувані для побудови конференц- систем, дозволяють організувати конференц-систему компанії, що відповідає найвищим стандартам. Основними видами конференц-зв’язку, найбільш популярними на сьогоднішній день, є телефонний конференц-зв'язок і системи відео конференц-зв'язку.

Системи структурованих кабельних мереж (СКС)

Структурована кабельна система (СКС) - фізична основа інфраструктури будівлі, дозволяє звести в єдину систему мережі безліч інформаційних сервісів різного призначення: локальні, обчислювальні та телефонні мережі, системи безпеки, відеоспостереження і т. д. Як правило, ці сервіси розглядаються в рамках певних служб підприємства.

СКС являє собою ієрархічну кабельну систему, змонтовану в будівлі або в групі будівель, яка складається із структурних підсистем. Її обладнання складається з набору мідних і оптичних кабелів, крос-панелей, з'єднувальних шнурів, кабельних роз'ємів, модульних гнізд, інформаційних розеток, а також з допоміжного обладнання. Всі елементи СКС інтегруються в єдиний комплекс (систему) і експлуатуються відповідно до певних правил.