Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com
  • Украинский
  • Russian (CIS)
  • English (United Kingdom)

Охоронна сигналізація

Системи охоронної сигналізації

Головними призначеннями систем охоронної сигналізації є подання сигналу при загорянні або при виникненні пожежонебезпечної ситуації, а також надійний захист від проникнення сторонніх людей у ​​приміщення, що охороняється (квартира, офіс, склад, торгове приміщення і т. д.).

Тривожна сигналізація

Автоматична система тривожної сигналізації - це сукупність спільно діючих технічних засобів, що дозволяють автоматично або уручну видавати сигнали тривоги на пульт центральної охорони при розбійному нападі на об'єкт під час роботи.

Тривожна кнопка - незмінний атрибут будь-якого сучасного офісу, магазину або розважального закладу . Вона дозволяє одним натиском викликати наряд охорони в лічені хвилини.

Контроль й керування доступом

Система контролю й управління доступом (СКУД) є одним з компонентів системи безпеки. Вона може застосовуватися як самостійно, так і в комплексі (інтегровано) з іншими компонентами системи безпеки, наприклад: з охоронною і пожежною сигналізаціями, системою охоронного телебачення. У кожному разі основним завданням СКУД є організація переміщення через контрольні точки (точки доступу) за певними правилами, де в якості суб'єкта можуть виступати як фізичні особи, так і транспортні засоби.

Системи відео нагляду

Відеоспостереження є основним, а іноді, і єдиним засобом забезпечення безпеки на об'єктах. Камери відеоспостереження зараз зустрічаються всюди. Офіси, магазини, склади, транспорт, житлові будинки... Звідусіль за Вами стежить невсипуще око. Популярність систем телевізійного спостереження пояснюється, перш за все, їх ефективністю в захисті й охороні території, майна та забезпечення власної безпеки.

Найбільш ефективна система відеоспостереження інтегрована з системами контролю і управління доступом (СКУД), з системами охоронно-пожежної сигналізації (РВПС) та системами охоронно-тривожної сигналізації (СОТС). Інтеграція з охоронною сигналізацією дозволяє спростувати і значно оптимізувати систему. І, на додаток до всіх переваг, виключити людський фактор на випадок виникнення форс-мажорних обставин на об'єкті, що захищається. У цьому випадку сама система зможе вказати, де саме сталася надзвичайна ситуація. На момент надходження тривожного сигналу від інших систем, що увійшли в систему безпеки, на дисплеї буде відображена зона НП.